هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)

جزیره مارها در برزیل
جزیره ای در محدوده حاکمیت کشور برزیلکه البته کمتر انسانی به آن پای گذاشته است. بر اساس محاسبات انجام شده درهر مترمربع از این جزیره چیزی بین ۱ تا ۵ مار زندگی می کند. انواع مارهایسمی و غیر سمی در انواع اندازه ها مختلف در این جزیره زندگی می کنند.همچنین گونه خاصی از افعی در این جزیره زندگی می کند که مخصوص این جزیره وکشور برزیل است و مسئول نزدیک به۹۰ درصد از گزش های مرگ بار در برزیل است. سم این مار گوشت اطراف محل گزشرا آب می کند. برای بازدید از این جزیره اجازه های مخصوصی نیاز است.

1 61 ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)

 

آتشفشان های گلی در جمهوری آذربایجان

کشور آذربایجان دارای صدها آتشفشان گلیاست که البته که به جای مواد مذاب از داخل آن ها گل به بیرون فوران میکند. در بهار سال ۲۰۰۱ وقوع یک آتشفشان گلی باعث به وجود آمدن یک جزیره درمحدوده دریایی آذربایجان در دریایی خزر شد. در اکتبر ۲۰۰۱ هم آتشفشان گلیدیگری در منطقه آبتکان جمهوری آذربایجان فوران کرد که البته تلفاتی در پینداشت. در یک نگاه کلی معمولا هر ۲۰ سال یکی از این آتشفشان ها در اینکشور از زمین سر بر میاورد و اگر در زمان فوران در نزدیکی این آتشفشان هاباشید معلوم نیست چه بلایی برسر شما بیاید. امواج گل خارج شده از این کوهها تا فاصله ۱۵ کیلومتری در روز قابل رویت هستند.
1 21 ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)
free ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)
جزیره “رامره” در کشور برمه
جزیره “رامره” یکی از مکان های خطرناکبرای انسان هاست. دلیل آن هم وجود بیش از ۱۰۰۰ کروکودیل آب شور در اینجزیره است. این نوع از کوروکودیل خطرناک ترین گونه این نوع از جانوراناست. در عین حال در این جزیره پشه هایی حاوی ویروس بیماری مالاریا و عقربهای سمی نیز زندگی می کنند. در مراحل آخر جنگ دوم جهانی این جزیره شاهد یکنبرد خونین ۶ هفته ای بین نیروهای آمریکایی و ژاپنی بود. از چیزی نزدیک به۱۰۰۰ سرباز ژاپنی که ب مرداب های این جزیره وارد شدند تنها ۲۰ نفر زندهماندند. باقی سربازان نه بر اثر شلیک سربازان آمریکایی و بلکه به دستکروکودیل ها کشته شدند.
1 31 ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)
free ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)

همچنین : بخوانید  بلندترین دختر نوجوان دنیا و عاشق دلخسته اش +عکس

جاده “یونگاس” در بولیوی
این جاده که در عمق جنگل های بارانیآمازون در کشور بولیوی ساخته شده است هر ساله شاهد مرگ نزدیک به ۳۰۰ نفراست. این جاده ۶۹ کیلومتری در دهه ۱۹۳۰ میلادی در جریان جنگ با کشورپاراگوئه در این بخش ساخته شد. این جاده که بر روی کوههای پوشیده از جنگلهای بارانی احداث شده تنها ۳ متر عرض داشته و ارتفاع پرتگاه های کنار آندر حدود ۶۰۰ متر است. این جاده فاقد هرگونه گاردریل بوده و در بیشتر مواقعاز سال مه آلود بوده و امکان ریزش سنگ به داخل جاده وجود دارد.
1 41 ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)
free ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)

ناحیه تخلیه شده ای در اروپای شرقی
این ناحیه منطقه ایبه شعاع ۳۰ کیلومتر در اطراف سایت هسته ای چرنوبیل در خاک کشور اوکرایناست. این سایت که بعد از فاجعه سایت اتمی چرنوبیل تخلیه شده است اکنون بهیکی از خطرناک ترین مکان ها برای زندگی تبدیل شده است. بسیاری از مردم درسالهای بعد یه این منطقه و نواحی آن بازگشتند و به هر شکل ممکن در حالزندگی در این ناحیه هستند اما در اطراف ناحیه اصلی خطرناک پلیس حضوری قویدارد پس مراقب باشید تا به آن ناحیه نزدیک نشوید چون یا گلوله خواهید خوردیا دچار تشعشع خواهید شد.
1 51 ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)
free ورود به این مکان ها ممنوع شد (عکس)