خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

بازیگری که برای تن ندادن به تن فروشی سال ها از صحنه سینما دور ماند !

مرجان محتشم را حتما به خاطر دارید. بازیگری که با سریال معروف پس از باران به طور جدی به عرصه بازیگران معروف کشور افزوده شد. این بازیگر جوان که در قسمت های بازگشت به گذشته سریال پس از باران نقش مکمل کتایون ریاحی و مقابل محمود پاک نیت را بازی کرده بود سالهاست که در عرصه سینما و تلویزیون حضور ندارد. غیبت سئوال انگیز مرجان محتشم این روزها با شکسته شدن سکوت او جواب می گیرد.

در واقع مرجان محشتم پرده از راز غیبت و سکوت بلند مدت خودش بر می دارد. مرجان محتشم اصلی ترین دلیل غیبت طولانی اش در عرصه بازیگری را تن ندادن به یکسری ارتباطات نا مشروع می داند. مسئله ای که تا کنون چند بار به آن پرداخته شده. ارتباطات نا مشروع در پشت پرده سینمای ایران. مرجان محتشم می گوید: من در اوج دوران بازی گری ام هم بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدام قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم.

متاسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نا مشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می افزاید: متاسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه این بی اخلاقی ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می خرند. به گزارش عرش نیوز به نقل از بیست وسی، مرجان محتشم در حال حاضر با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می کند و در حالی که در تامین هزینه های درمان خود با مشکل مواجه شده می گوید: من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می کنم.

همچنین : بخوانید  شاهرخ خان از مصائب مسلمان بودنش پس از یازدهم سپتامبر نوشت