کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷

گران ترین خودروهای کلاسیک +عکس

 

بالا بودن قیمت تنها مخصوص خودروی هایی با امکانات زیاد نیست چرا که گاهی اوقات برخی از خودروهای قدیمی نیز تنها به خاطر اینکه تولید نمی شوند و یا در زمان خودشان بهترین بوده اند گران هستند.

Ferrari Daytona
این فراری در زمان خودش به عنوان یک اسطوره شناخته می شد و تنها ۱۴ عدد از آن ساخته شد. چندی پیش این خودرو در یک حراجی بزرگ با قیمت سرسام آور ۷۰۰ هزار دلار به فروش رسید. این خودرو دارای یک موتور پر قدرت با توان ۵۲۱ اسب بخار است و طراحی بدنه آن همیشه سرلوحه طراحان بزرگ فراری بوده است.
Mercedes-Benz 600 Pullman
یکی از زیباترین و همچنین معروف ترین مرسدس بنزهایی که تا به حال ساخته شده است مدل “۶۰۰ Pullman” است. این خودرو در سال ۱۹۶۳ به عنوان بهترین خودروی تشریفاتی انتخاب شد. این خودرو به عنوان وسیله نقلیه بسیاری از دیکتاتورها و همچنین هنرپیشه ها ایفای نقش کرده است. این خودرو این روزها به قیمت ۷۵۰ هزار دلار به فروش می رسد. این خودرو از نظر فنی نیز بسیار قدرتمند است چرا که موتور ۶٫۳ لیتری آن رقیب ندارد.
Rolls-Royce Silver Dawn
کارخانه خودروسازی رولزرویس یکی از معروف ترین تولید کننده های خودروهای لوکس و تجملی است. مدل ” Silver Dawn” یک از بهترین خودروهایی است که این شرکت تا به حال تولید کرده است. این خودرو از نظر ظاهری دارای طراحی منحصر به فرد است و از نظر فنی نیز با داشتن یک موتور ۴٫۶ لیتری چیزی کم ندارد. قیمت این خودرو در حدود ۷۵۰ هزار دلار است.
Chevrolet Corvette
این خودرو این روزها نیز به امکانات گسترده ای به فروش می رسد اما مدل ۱۹۶۷ آن یکی از بهترین ها بود که کمتر خودرویی را می توان با آن مقایسه کرد. این خودرو یک موتور ۵۶۰ اسب بخاری دارد که حتی این روزها نیز خودروهای بسیاری نمی توانند به سرعت آن برسند. این خودرو این روزها با قیمت ۸۵۰ هزار دلار به فروش می رسد.
Duesenberg SJ Speedster
هرکسی با دیدن این خودرو شگفت زده خواهد شد چرا که در سال ۱۹۳۳ ساخته شده است اما واقعا یک خودروی بی نظیر است. این خودرو در آن ها سال های دارای یک موتور ۳۲۰ اسب بخاری بود که واقعا ترسناک است. تنها ۳۶ عدد از این خودرو تولید شد و این روزها نسخه های باقی مانده از آن ۲٫۶ میلیون دلار فروخته می شود.
همچنین : بخوانید  تایتانیک ایران پیدا شد +عکس