هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

ساخت سری سوم سریال پاینخت قطعی شد

سریال پاییتخت 3

سیروس مقدم کارگردان «پایتخت ۱ و ۲» درباره ی تولید سری سوم پایتخت برای نوروز ۹۲ اعلام کرد: بناست که با کمک دوستانی از جمله محسن تنابنده، الهام غفوری، مدیر شبکه ی اول و همچنین آقای سیفی آزاد تولید «پایتخت ۳» را برای نوروز امسال داشته باشیم.

 

این کارگردان، گفت: در حال حاضر درگیر سریال «بچه های نسبتا بد» هستم و به محض اینکه کارمان در این پروژه تمام شود، کم کم به ساخت «پایتخت ۳» و سوژه هایی که باید در ماجرا باشند، فکر خواهیم کرد تا ان شاءالله به کمک دوستان «پایتخت۳» را نیز در نوروز امسال برای بینندگان داشته باشیم.

 

سری اول مجموعه تلویزیونی «پایتخت» عید نوروز دو سال پیش از شبکه اول سیما به نمایش درآمد که پس از آن تصمیم گرفته شد تا سری دوم آن هم با عنوان «پایتخت ۲» ساخته شود؛ سریالی که در این قسمت از پایتخت فراتر رفت و با دستمایه قرار دادن داستان انتقال یک گنبد و گلدسته از سواحل دریای مازندران به جزیره قشم، شمال تا جنوب کشور را سیر کرد.

 

سریال «پایتخت ۲» با ویژگی هایی چون احترام به پدر و مادر، بهره بجا و هوشمندانه از نمادهای مذهبی، ترسیم زندگی ساده اما زیبای ایرانی، اشاره نقادانه به مشکلات اقتصادی مردم و البته استفاده از کمدی بدون غلطیدن در ابتذال،ساخته شد.

 

جدیدترین عکس های پشت صحنه سریال پایتخت ۳

همچنین : بخوانید  در حاشیه مهران مدیری خیلی زود به حاشیه رفت!!؟