ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

رضا رشیدپور از فضای مجازی خداحافظی کرد

رضا رشیدپور از فضای مجازی خداحافظی کرد

رضا رشیدپور,خداحافظی رضا رشیدپور,دید در شب رضا رشیدپور

به تازگی رضا رشیدپور به خاطر شوخی که با کاربران در مورد پرچم ایران کرده بود، با انتشار پستی خداحافظی اش از دنیای مجازی را اعلام کرده است. در این مقاله عکس و متنی که رضا رشیدپور برای این منظور در صفحه شخصی اش منتشر کرده است را برای شما عزیزان انتشار می دهیم.

واکنش تند کاربران شبکه‌های مجازی پس از شوخی رشید‌پور درباره تغییر عکس حساب‌های کاربری به پرچم ایران این مجری را مجبور به ترک فضای مجازی کرد.

رشیدپور گفته بود که اگر تصویر حساب کاربری تلگرام خود را به پرچم ایران تغییر ندهید حسابتان مسدود خواهد شد. البته این اقدام رشیدپور با واکنش بسیار بدی روبه‌رو شد، طوری که این مجری را به سمت خداحافظی از فضای مجازی سوق داد.
پست خداحافظی رضا رشیدپور

رضا رشیدپور,خداحافظی رضا رشیدپور,دید در شب رضا رشیدپور

 

رشیدپور در آخرین پست خود در این باره نوشت :

«نیمه شب است و من از خواندن این همه فحش رکیک و برخورد زننده دیگر تعجب نمی کنم و این خیلی بد است . یعنی دیگر به فحش و پرخاش و رفتارهای تند عادت کرده ایم . یک شوخی بسیار ساده را برخی به کجاها ربط می دهند! واقعا شرم می کنم . دوربین مخفی های خارجی را دیده اید ؟ چقدر راحت لبخند می زنند و به هم احترام می گذارند. عجب … همه ی تلویزیون‌های معروف دنیا از سی ان ان تا بی بی سی و غیره این شوخی ها را با شدت بیشتر انجام می دهند و هیچ اتفاقی هم نمی افتد . فقط لبخند زدن و کمی دور شدن از فضای خشک و جدی را به‌هم یادآوری می کنند .
هم وطن عزیزم . پای فضای مجازی نشسته ای و به خاطر اینکه با تو شوخی کرده‌ام و خواسته ام پرچم کشورت را منتشر کنی انواع فحش‌های کثیف را می نویسی . واقعا با این شوخی چه آسیبی به تو رسید ؟ دقیقا چه صدمه ای وارد شد ؟ اما من از خواندن این همه بی مبالاتی و بی حرمتی کم کم ناامید می شوم و مثل خیلی از رفقای دیگر تصمیم می گیرم که از فضای مجازی خداحافظی کنم . آنها ظاهرا عاقل تر از من بودند. شرمسارم»

همچنین : بخوانید  ماجرای بازداشت هدیه تهرانی و سوسن پرور در یک تجمع

 

برچسب ها :