اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

ایده های جالب یک زن هنرمند در طراحی لباسهای زنانه +عکس

 یک مهندس امریکایی به نام “مارگاریتا میلوا” ۳ ماه وقت صرف کرد تا یک لباس رنگارنگ زیبا را طراحی کرده و بسازد ، البته گفتنی است او در تهیه لباسهایش به جای پارچه از انواع کش های رنگی و لاستیکی و گیره کاغذ و بیزینس کارت استفاده میکند.

ایده جالب یک زن هنرمند برای تهیه لباسهای زنانه +عکس| wWw.CampFa.ir

این زن که بلغاری الاصل است در نیویورک زندگی میکند و میگوید من عاشق خلاقیت هستم. بعضی از این لباسها با مقداری بیش از ۱۸ هزار نوار کشی لاستیکی ساخته شده اند . او تمام لباسها و زیور الات طراحی شده اش را با استفاده از لوازم تحریر پیش پا افتاده تهیه میکند.
وی ۴۹ ساله است و بیش از ۹۰ ساعت صرف برش و به هم بستن قطعات لاستیکی و کشی کرده است تا یک لباس خارق العاده ۱۰ کیلوگرمی را طراحی کرده و بسازد.

wWw.CampFa.ir

او تاکید میکند همواره علاقه مند به تولید و طراحی لباس و جواهر آلات بوده است و قصد دارد برای این لباسها کفشهای مناسبی هم با همین مواد اولیه طراحی کرده و در نمایشگاهی در نیوزلند به نمایش بگذارد.
او میگوید استفاده مناسب از رنگهای براق و درخشان در طراحی لباسها به زیبایی آنها می افزاید. او به کمک دخترش این لباسها را با دست خالی و بدون استفاده از هیچ ابزاری تنها با گره زدن و پیچاندن کش های لاستیکی درست کرده است.

همچنین : بخوانید  ست لباس جین زنانه 2013 (2)