شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

عکس / گارفیلد واقعی

قسمت اول سریال”نفوذ” که به عنوان نخستین سریال فضای مجازی ایران از امروز چهارشنبه ۱۰ آبانماه بر روی سایت www.3rial.tv در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

 

فصل نخست این سریال در ۱۰ قسمت ۹ دقیقه ای طراحی شده است که به موضوع جوانان و اینترنت پرداخته و با قالبی پلیسی جاسوسی، ماجرایی پر کش و قوس را برای بینندگان بازگو می کند. پخش این سریال توسط به همراه دانلود رایگان این مجموعه بخش‌های گوناگونی چون پشت صحنه، عکس، اخبار، نظرسنجی، مسابقه و مصاحبه آنلاین را برای علاقمندان مهیا کرده است.

در خلاصه اولیه این سریال آمده است: مهرنوش دختری جوان و فعال در اینترنت است که مورد هک و اخاذی قرار گرفته از دوست خود بهار کمک می خواهد، بهار که برنده مدال طلای المپیاد کامپیوتر است تلاشی را برای باز پس گیری اطلاعات مهرنوش آغاز می کند که به ماجرایی پیچیده می انجامد.
نفیسه روشن، ترلان پروانه، ارسلان قاسمی، امیر مهدی کیا، شراره دولت آبادی، فرامرز روشنایی، مرتضی کاظمی و رضا آحادی برخی بازیگران این مجموعه هستند.
دیگرعوامل این مجموعه عبارتند از: تهیه کننده: امیرعطرچی. نویسنده و کارگردان: آرش تیمورنژاد، مدیر تولید: وحیدمشاری، برنامه ریز: کاوه آذرآئین، تصویربردار: مجیدگل سفیدیری، صدابردار: امیر نوبخت، تدوین: آرش تیمورنژاد، موسیقی: امیدرهبران، چهره پرداز: هادی قالی خانی، صحنه و لباس: وحید جعفری، دستیار کارگردان: مریم یاوری، عکاس: اعظم صباغ، تدارکات: رضا تهیدست، صداگذاری: آرش پاکزاد، تیتراژ: علی علمی نیا، روابط عمومی: مجتبی فلاحی.