خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

چرا ساعت محصولات اپل برروی ساعت ۹:۴۲ دقیقه هستند؟

این استیو جابز و اپل، بسیار خوش شانس هستند، چون ملت هر کاری می کنند که تا گجت های ساخت این شرکت را مشهورتر کنند و هر بار جنجالی رسانه ای برای آن درست می کنند.

– راز ساعت نه و چهل و دو دقیقه آیفون کشف شد!: اشخاص زیادی کنجکاو بودند بدانند که چرا در همه تبلیغات رسمی آیفون، عکس آیفون در حالی که زمان ۹:۴۲ را نشان می دهد، دیده می شود! این مسئله باعث بی خوابی خیلی ها شده بود!

 

در تبلیغات آی پد، هم در همه عکس ها، زمان ۹:۴۱ دقیقه، دیده می شود.

آیا زمان ۹:۴۲ مفهومی برای استیو جابز دارد و در این زمان رخداد مهمی برای او پیش آمده است؟!


سرانجام یکی از توسعه دهندگان نرم افزاری اپل، این سؤال را از نایپ رئیس پیشین اپل، آقای «اسکات فرستلی پرسید.

پاسخ سؤال بسیار ساده بود:

در مراسم رونمایی محصولات، ترتیب دهندگان مراسم طوری برنامه ریزی می کنند که بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از شروع مراسم، نوبت به معرفی محصول جدید یا نسخه جدید محصول قدیمی برسد. برای اینکه زمان نشان داده شده در عکس هایی که روی پرده می افتد با ساعت حضار، هماهنگی نسبی داشته باشد، زمان آیفون روی ۹:۴۲ دقیقه تنظیم می شود.

بنابراین رمز و راز چندانی در ساعت اسرارآمیز ۹:۴۲ وجود ندارد!

خواستگاری به یاری آی پد: شخصی به نام «زاک اینگوئز»، در ایمیلی که به وبلاگ تک کرانچ زده است، پرده از آخرین شیرین کاری ای برداشته که به یاری آی پد انجام داده است!

همچنین : بخوانید  در این مسابقه وحشتناک چه کسی برنده است؟+تصاویر

او در تعطیلات اخر هفته در یک بستنی فروشی قراری با دوست دخترش گذاشت، آی پدش را هم با خودش برد و بعد از نامزدش خواست است که هدفون آی پد را در گوشش قرار دهد. سپس اسلایدشویی از عکس هایی که با هم داشتند را با آی پد برایش پخش کرد، در اسلاید آخر او نوشته بود: «آیا با من ازدواج می کنی؟»!


طرف هم پاسخ مثبت داد و زاک اینگوئز بیش از پیش متقاعد شد که آی پد چیز جادویی است!

برچسب ها :