لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

پیش بینی سونامی دختران ساپورت پوش در تابستان ۹۳

سونامی زنان ساپورت پوش در تابستان سال ۹۳

پیش بینی سونامی دختران ساپورت پوش در تابستان ۹۳

ساپورت پوشان ,عکس ساپورت پوشان ,زنان ساپورت پوشان ,ساپورت ,ساپورت پوشان ایران ,ساپورت پوشان تهرانی

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی خبرده ، تبعات  برخورد های  تند آن زمان از یک طرف ، ورود فن آوری ماهواره و اینترنت از طرف دیگر موجب شد تا در غیاب عدم برنامه ریزی و عدم هماهنگی بین نهادهای متعدد تصمیم گیر و موازی کار ، امروزه شاهد بد حجابی باشیم که به مراتب از بی حجابی بدتر است.

ساپورت ، شلوار نازک و چسبان امروز نه تنها در بین دختران که حتی در بین زنان متاهل حتی با همراهی همسرانشان به معضل اجتماعی منجر شده است که به شدت محرک غریزه جنسی مردان مجرد و متاهل شده و نکته قابل تامل اینکه هیچ برخورد شایسته ای با این موضوع نمی شود در حالی که این ساپورت به مراتب بسیار وقیح تر از بدحجابی های چند دهه پیش است و حتی به مراتب بدتر از عریان بودن است  چرا که تحریک جنسی این شلوارها بسیار زیاد است.

از طرفی عدم اختصاص بودجه مناسب برای ازدواج جوانان ، و گرانی و تورم افسار گسیخته از طرف دیگر منجر به  شیوع میهمانی های مختلط همراه با سرو مشروبات الکلی و مواد افیونی ، حتی در شهرستانهای کوچک شده است بگونه ای که جوانان به راحتی حاضر به ازدواج در موعد مقرر نیستند و همین موضوع یکی از دلائل دیگر پیر شدن جامعه است .

برآورد می شود در صورتی که  برای پشتیبانی در امر مقدس ازدواج جوانان از نظر اشتغال زایی ، ارائه تسهیلات بلا عوض اعتباری ازدواج ، مسکن ، فکر و عمل جدی صورت نگیرد وضعیت جامعه و بویژه نسل پیش روی کشور با افسار گسیختگی فرهنگی اجتماعی روبرو خواهد شد که حتی نیروی قهریه نیز توان مقابله با آنرا نخواهد داشت.

همچنین : بخوانید  » ۶ مرد به دختر ۱۵ ساله تجاوز کردند!!

از طرف دیگر عدم جذابیت برنامه صدا و سیما منجر به رویگردانی جوانان از رسانه ملی به سمت برنامه های جذاب مبتذل ماهواره ای شده است و معلوم نیست این سیاست نا صحیح تا چه زمانی ادامه خواهد یافت ؟!…

پیش بینی میشود با توجه به وسعت جغرافیایی جامعه ساپورت پوش کشور که آگاهانه و نا آگاهانه  بدان می پیوندند در تابستان ۹۳ تبدیل به سونامی شود بگونه ای که هر دختر و زنی که ساپورت نپوشیده باشد مورد نکوهش و طرد قرار گیرد !

حال اینکه نهادهای متعدد موازی کار کشور چه زمانی می خواهند به خود بیایند و متولی مشخصی را در این امر بر گزیند مشخص نیست و این که چه مسئولی باید برای امر مقدس ازدواج و ایجاد تسهیلات ازدواج تاکید  جدی و موکد نماید و بدان ورود پیدا نماید نیز مشخص نیست !!!