آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

«شقایق فراهانی» هم کبریتی شد!

http://www.campfa.ir/wp-content/uploads/2013/12/btowlTkMoBnwbFyv.jpg

 

فرهاد نجفی کارگردان سینما و تلویزیون با بیان این مطلب که دو تن از بازیگران اصلی جدیدترین فیلم خود را انتخاب کرده است، گفت: حضور محمدرضا فروتن و شقایق فراهانی در فیلم کبریت قطعی شده و بزودی دیگر بازیگران هم مشخص خواهد شد و قرار است این فیلم سینمایی که در ژانر اجتماعی است تابستان امسال جلوی دوربین خواهد رفت.

وی در پاسخ به این پرسش که کبریت قرار بود تابستان سال گذشته ساخته شود چطور انقدر به تاخیر افتاد، توضیح داد: با آغاز ساخت سریالی با نام ماتادور ساخت این فیلم سینمایی به تعویق افتاد، البته ساخت سریال به پایان رسیده اما ترجیح می‌دهم کبریت را بعد از نمایش ماتادور در تلویزیون، جلوی دوربین ببرم.

نجفی ادامه داد: کبریت داستان زندگی آدم هایی در اجتماع  است که هر یک با مشکلات و معضلاتی دست و پنجه نرم می کنند و به روزمره‌گی رسیده‌اند. این فیلم دارای ۶ شخصیت اصلی است که شامل دو زن و چهار مرد است که دو تن از بازیگران آن مشخص شده است.

ماتادور یک سریال پلیسی است که در آن بازیگرانی چون پوریا پورسرخ، سام درخشانی، پولاد کیمیایی، علیرام نورایی، شقایق فراهانی، مجید مشیری، لیندا کیانی، مریم سلطانی و حضور دارند. این سریال به زودی از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

همچنین : بخوانید  جدایی خواننده معروف از نامزدش+عکس