شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۰ ترفند آرایشی که هر خانمی باید بداند

۱۰ ترفند آرایشی که هر خانمی باید بداند www.campfa.ir

 اگر می خواهید آرایش شما بی عیب و نقص باشد و زیبایی صورت شما حالت مصنوعی نداشته باشد باید ترفند هایی را در آرایش کردن به کار ببرید.۱٫ رژ گونه: برای استعمال و استفاده ی رژ گونه ، ابتدا رژ گونه را به روی گونه های خود بزنید و سپس آن را با یک دستمال پاک کنید، هاله ای که از رژ گونه به روی گونه هایتان باقی می ماند باعث می شود که صورت شما از آن حالت مصنوعی آرایش به حالت طبیعی و زیباتری تغییر یابد.

 

۲٫همیشه از ریمل های ملایم استفاده کنید تا چهره ی شما طبیعی تر باشد و هرگز از ریمل های حجم دهنده که چهره را مصنوعی جلوه می دهند استفاده نکنید.

 

۳٫ کرم پودر را با یک اسفنج مرطوب به روی پوست خود بمالید تا کاملا به خورد پوستتان رفته و حالت طبیعی تری داشته باشد.

 

۴٫ اگر اطراف چشم های شما سیاه و گود می باشد از یک کرم دور چشم استفاده کنید ، سپس  یک سایه ی زرد ملایم را با کمی پنبه زیر چشم های خود بمالید و آن را محو کنید این کار سیاهی دور چشم هایتان را بسیار کم تر می کند.

 

۵٫ به جای رژ لب ، از خط لب به روی لب هایتان استفاده کنید، در این صورت لب های شما بسیار زیباتر خواهد شد.

 

۶٫ اگر بالای خط چشم خود یک خط باریک با یک مداد خاکستری یا قهوه ای بکشید ، زیبایی خط چشم شما دو چندان خواهد شد.

 

۷٫ استفاده ار رنگ های  دارچینی و هلویی برای روی استخوان گونه ، شما رابسیار منحصر به فرد خواهد کرد.


۸٫ اطراف چشم های خود را ( بالا و پایین چشم هایتان) را با انگشت به صورت یک لایه ی نازک از رنگ سایه ی دلخواهتان بزنید ، این کار باعث درخشش و زیبایی چشمان شما خواهد شد.


۹٫ پس از استفاده از مداد ابرو ، می توانید با یک ریمل مژه ابروهایتان را برس بکشید ، این کار باعث می شود که ابروهایتان پر پشت به نظر برسد.

 

۱۰٫ از رنگ برنز استفاده نکنید زیرا استفاده ی  این رنگ به روی پوست باعث مسن تر نشان دادن شما خواهد شد و اگر بسیار علاقه مند به استفاده از این رنگ هستید بهتر است آن را با یک کرم رنگ روشن مخلوط کرده تا یک کرم ملایم به دست آورده وآن را استفاده کنید.

همچنین : بخوانید  چگونه پوست های خشک را ارایش کنیم؟