در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

عکس ها و بیوگرافی احمد ایراندوست بادیگارد جنیفر لوپز

عکس و بیوگرافی احمد ایراندوست بادیگارد جنیفر لوپز

احمد ایراندوست , احمد ایراندوست بادیگارد , بیوگرافی احمد ایراندوست , عکس احمد ایراندوست , احمد ایراندوست و جنیفر لوپز

احمد ایراندوست متولد سال ۱۳۴۹ در آبادن است. وی را با قد ۲ متر و ۱۰ سانتی اش نمی توان ندید ! می‏گوید سال ۱۳۶۸ قهرمان بوکس ایران بوده. بعد رفته دوبی و مدتی محافظ شخصی شیخ محمد (حاکم دوبی) و خوانندگان معروفی مانند راغب علامه بوده است. همچنین در دوبی با جکی شرف (بازیگر هندی) در یک فیلم هندی بالیوود بازیگری کرده است.

مصاحبه احمد ایراندوست با تی وی پلاس

می گوید از طریق شرکت بادیگارد دوبی به آمریکا رفته و حدود ۱۳ سال نیز در آمریکا ساکن بوده و در هالیوود محافظ شخصیت‌ هایی مثل «جنیفر لوپز»، «نیکلاس کیج»، «ماریا کری» و «ویتنی هیستون» بوده است و برای هر ساعت ۱۰۰ دلار و بیشتر دستمزد می‌ گرفته. میگوید نیکلاس کیج از هیکل او متعجب شده و گفته “توی ایران هم همچین سایزی پیدا می‏شود؟” همچنین میگوید یکی از خانم‌ های بازیگر آمریکا غیرت و ناموس پرستی ایرانیان را خوب میشناخت!

ایراندوست پس از ازدواج در ایران به ایران بازگشته و در سریال “شبهای برره” به عنوان “غول برره” بازی کرد و معروف شد. همچنین در فیلم اخراجی ها و در سریال مختارنامه هنرنمایی میکند. احمد ایراندوست میگوید برخی از اعضا خانواده اش نیز درشت هیکلند، مثلاً یکی از پسر عمو هایش قهرمان بوکس انگلیس است. “اسمش راشد است، ولی به او می‏گویند ری” پدرش شهاب ایراندوست هم قهرمان کشتی ایران و همرزم جهان پهلوان تختی بوده است.

احمد ایراندوست , احمد ایراندوست بادیگارد , بیوگرافی احمد ایراندوست , عکس احمد ایراندوست , احمد ایراندوست و جنیفر لوپز

عکس و بیوگرافی احمد ایراندوست جنیفر لوپز

ایراندوست می گوید سوار ماشین شدن در ایران برایش مشکل است “وقتی می‏نشینم، پاهایم می‏رود بالای داشبورد. خیلی وقت‌ها ‌هم که راننده‌ها ‌من را می‏شناسند، می‏گویند: برو صندلی عقب، راحت بنشین. کسی را سوار نمی‏کنیم.” از خاطراتش میگوید و اینکه یک بار محافظ خواننده معروف آمریکا و کانادا برایان آدامز بوده و متعجب شده که آدامز گیتارش را از خودش جدا نمی‏کرده و حتی دستشویی هم که می‏رفته با خود مبرده است و تمرین می‏کرده و ایراندوست هم از بیرون دستشویی تقلید صدای آدامز را می کرده و آدامز هم فکر میکرده انعکاس صدای خودش است ولی بعدً از دستشویی بیرون آمده و گفته “احمد، تو بودی؟” بدین ترتیب ایراندوست در لفافه ادعا میکند هم انگلیسی اش خیلی خوب است و هم صدای خوبی به انگلیسی دارد.

همچنین : بخوانید  مداد در جمجمه کودک ۱۹ ماهه + عکس

احمد ایراندوست , احمد ایراندوست بادیگارد , بیوگرافی احمد ایراندوست , عکس احمد ایراندوست , احمد ایراندوست و جنیفر لوپز

عکس و بیوگرافی احمد ایراندوست جنیفر لوپز

ایراندوست همچنین ادعا میکند که به پنج زبان زنده دنیا تسلط دارد. صحت برخی از ادعاهای ایراندوست توسط منابع مستقل تایید نشده و در سخنان و زندگینامه وی ابهاماتی هم وجود دارد. وی در یک مصاحبه گفته که پس از ازدواج با همسرش که که خواهر دو شهید بوده به این نتیجه رسیده که زندگی در آمریکا با روحیات و عقایدش سازگار نیست و به ایران بازگشته است .

امتیاز 5.00 ( 1 رای )