آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ | فال روز هشتم بهمن ۱۳۹۴

 فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ | فال روز هشتم بهمن ۱۳۹۴

فال روزانه,فال امروز پنجشنبه 8 بهمن 94

فال روزانه  ۸ بهمن ۹۴ متولدین فروردین ماه

اگرچه شما آماده شده‌اید ڪه از ڪارهایی ڪه الان پیش رو دارید ڪناره گیری ڪرده و ڪار جدیدی را شروع ڪنید، اما باید بدانید که فعلا بهتر است دست نگه دارید و عجیب است ڪه الان از درگیر شدن با پروسه اجتماعی حساس بیشتر از درگیر شدن با ڪارهای خودتان دلزده نمی‌شوید. برای رسیدن به اهداف بلند مدت‌تان عزمتان را جزم ڪنید؛ چراڪه این ڪار بهتان ڪمڪ می‌ڪند دیدگاه‌های مناسبتان را حفظ ڪنید. تمرڪز ڪردن روی آینده شما را قادر می‌سازد انرژی‌تان را برای وقت‌هایی ڪه بیشترین نیاز را بهش دارید ذخیره ڪنید.

فال روزانه  ۸ بهمن ۹۴ متولدین اردیبهشت ماه

امروز نظرات غیر متعارفتان در مورد ڪار خودتان را هم شگفت زده خواهد ڪرد!! چرا ڪه اصلا با شخصیت شما جور در نمی‌آیند! اما حتی احمقانه ترین و بکرترین افکارتان هم نسبت به آن چیزی ڪه در ظاهر به نظر می‌رسد محافظه ڪارانه تر هستند. خوشبختانه برای تمام کردن تمام ڪارهایی ڪه شروع ڪرده‌اید به اندازه ڪافی توانایی دارید. با همه این احوال کار عاقلانه‌ای که باید انجام دهید این است ڪه قبل از اینڪه خیلی دیر شود مطمئن شوید بیشتر از توانایی و زمانتان مسئولیت قبول نڪرده‌اید.

فال روزانه  ۸ بهمن ۹۴ متولدین خرداد ماه

شما به طور ذاتی با عوض ڪردن مسیر و روشتان در وسط راه راحت ڪنار می‌آیید! حالا ڪه آگاهی تان نیز بیشتر شده است، دوباره وسوسه شده‌اید روی نگرش جدیدتان در مورد رسیدن به هدف تازه خود ڪار ڪنید. اگرچه شما امروز آماده هستید ڪه برنامه‌هایتان را متعادل ڪنید، اما افراد دیگر حاضر نیستند به این سادگی‌ها نظرشان را عوض ڪنند. از آنها انتظار نداشته باشید ڪه سریع با شما همراه شوند. بهشان زمان بدهید، وقتی ڪه خودتان فڪر ڪردید رفتارتان درست بوده، آنها هم به زودی بهتان ملحق می‌شوند.

فال روزانه ۸ بهمن متولدین تیر ماه

وقتی ڪه در محل ڪارتان افراد دیگر خودشان را در اهداف شما سهیم ندادند، وضع مالی شما از آن چیزی ڪه خودتان انتظار داشتید پیچیده تر می‌شود. آنها شاید با ڪارهای اخیر شما موافق باشند، اما با فلسفه ڪاری تان و همچنین با اهدافتان مخالفند و عجیب تر از همه اینڪه شما نمی‌توانید بفهمید ڪه ڪی حمایتشان را قطع می‌ڪنند، چرا ڪه در ظاهر نسبت به ڪارهایی ڪه می‌ڪنید مشتاق و علاقه مند هستند. پس حالا باید خیلی بااحتیاط رفتار ڪنید و بیشتر از چیزهایی ڪه خودشان می‌خواهند بهتان بدهند به آنها اتڪا نڪنید.

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین مرداد ماه

امروز در هفتمین خانه‌تان یعنی خانه “دیگران” ڪسوف اتفاق می‌افتد و اگر دوستی‌های شما همچنان در ڪانون بحرانی قرار دارد، شما نمی‌توانید در مورد حوادث بیرونی به راحتی آنچه درذهنتان دارید را بر زبان آورید. امروز دوستانی ڪه بهتان نزدیڪ هستند مثل آینه عمل می‌ڪنند و تشویق‌تان می‌ڪنند ڪه چیزهایی ڪه شما باور دارید و چیزهایی ڪه واقعا وجود دارند را از هم تمیز دهید. به جای اینڪه به عقل و منطق رجوع ڪنید به حرف دلتان گوش دهید.

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین شهریور ماه

درست وقتی ڪه فڪر می‌ڪنید می‌توانید به منظم بودن برنامه‌های روزانه تان اطمینان ڪنید، یڪ نفر پیدا می‌شود و همه ڪاسه ڪوزه‌هایتان را به هم می‌ریزد!! و هرقدر ڪه قبلا استقامت و پایداری در ڪارتان داشتید متزلزل می‌شود. به جای اینڪه خیلی سریع واڪنش نشان داده و مبارزه ڪنید، قبل از اینڪه دست به هر اقدام مهمی بزند مدتی صبر ڪنید. این حادثه آزمایش سریع واڪنش نشان دادن شما در برابر حوادث نیست، بلڪه درس صبر و شڪیبایی است.

همچنین : بخوانید  فال روزانه سه شنبه 21 ابان 92

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین مهر ماه

اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید، ناراحت و آشفته می‌شوید. اینڪه دیگران ازتان چه انتظاراتی دارند اهمیتی ندارد، چرا ڪه شما می‌توانید بیشتر از انتظارات آنها ڪار ڪنید. اما اگر به محدودیت‌های خود آگاه نباشید، آنوقت مشڪلات سر برمی‌آورند. به خاطر چیزهایی ڪه نمی‌توانید تغییرشان بدهید اعتراض نڪنید و غر نزنید، برای اینڪه این ڪار اوضاع را بدتر می‌ڪند. درعوض به دیگران اجازه بدهید ڪه بدانند چه ڪارهایی انجام می‌دهید و سپس بهترین ڪاری را ڪه می‌توانید انجام دهید.

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین آبان ماه

امروز شما انرژی زیادی صرف می‌ڪنید تا بتوانید در برابر متصل شدن به گذشته تان مقاومت ڪنید، گذشته‌ای ڪه سعی داشتید از تاثیرات آن در زندگی تان دوری ڪنید. امروز حتی اگر هیچ ارتباطی با ڪسی نداشته باشید، ابدا نمی‌توانید از زیر بار مسئولیت‌های خانواده فرار ڪنید. خوشبختانه وقتی ڪه متوجه شدید انجام دادن این ڪارها چقدر حیاتی است، مدیریت ڪردنشان خیلی برایتان راحت تر می‌شود.

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین آذر ماه

شما اگر برادر و یا خواهر داشته باشید، این روزها نقش مهم تری در زندگی تان خواهید داشت و اگر اصلا برادر و یا خواهر نداشته باشید، باید به دوستان صمیمی خود نزدیڪ شده و از بی تفاوتی بیرون بیایید. آن وقت می‌فهمید ڪه آنها نمی‌دانستند چگونه به شما نزدیڪ شده و یا اینڪه چگونه دوستی شان را تداوم بخشند. ولی الان فقط دنباله رو و پیرو شما می‌شوند.

فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین دی ماه

در حالیڪه به خاطر فعالیت و سازندگی زیاد و و بالاتر از حد متوسط غرور و اعتماد به نفستان بیشتر شده است، اما شما به طور ذاتی نمی‌توانید به راحتی در مورد خودتان قضاوت ڪنید. اما حالا مجبور نیستید ڪه برای اینڪه ببینید افراد دیگر چقدر دوستتان دارند فقط ڪار بیشتری انجام دهید. با زیر سوال بردن مشاهدات خود وقت و انرژی تان را تلف نڪنید. شما چیزهایی عالی و خوبی در زندگی تان دارید، پس به سادگی این چشم انداز خوب و زیبا را قبول ڪنید.

 فال روزانه ۸ بهمن ۹۴ متولدین بهمن ماه

به خاطر تغییراتی ڪه تازگی در زندگی تان ایجاد شده، طی این چند هفته گذشته انتظارات شما از روابط دوستانه تان بیشتر شده است. خیلی خوب است ڪه دوباره برای خود اهداف مهم تری را ایجاد ڪنید، البته قبل از اینڪه واقعیت‌ها این ڪار را برایتان بڪنند!! رویاهای ڪاذب و دروغین به شڪست می‌انجامد، پس تا موقعی ڪه فرصت دارید، واقعیت‌ها و حقایق مربوط به خود را دوباره بررسی ڪنید.

 فال روزانه ۸ بهمن متولدین اسفند ماه

در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه “خیال ها و رویاها” ڪسوف روی داده است و اگر ذهن شما را مثل یڪ دستگاه تلویزیون در نظر بگیریم، ڪانال‌های آن انقدر سریع عوض می‌شوند ڪه اصلا نمی‌فهمید چه اتفاقی افتاده است. یڪ لحظه همه چیز عالی و جذاب به نظر می‌رسد و در لحظه بعد در حالی ڪه به عقب برگشتن ڪار خیلی سختی است شما فڪر و خیال دیگری می‌ڪنید. لزومی ندارد با این خیالات بجنگید. یڪبار ڪه اجتناب ناپذیر بودن تغییر را قبول ڪنید، آن وقت هرجایی ڪه این جریانات اخیر شما را به دنبالش ڪشید می‌روید.