به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

روز دقیق واریز یارانه ها تیر ۹۴ و مبلغ یارانه تیر ۹۴

روز دقیق واریز یارانه ها تیر ۹۴ و مبلغ یارانه تیر ۹۴

 یارانه تیر 94 , زمان واریز یارانه تیر 94 , تاریخ برداشت یارانه تیر 94

در چند ماه گذشته یارانه نقدی در روز های ۲۲ تا ۲۳ هر ماه به حساب سرپرست خانواده واریز شده است. اما در اردیبهشت و خرداد ماه ۹۴ با کمی تاخیر یارانه ها پرداخت شد. با توجه به اینکه دولت برای واریز نقدی خانواده ها با مشکل و کمبود بودجه روبروست این احتمال وجود دارد که یارانه تیر ماه ۹۴ در بین روز های ۲۴ تا ۲۶ تیر واریز شود.

 یارانه تیر 94 , زمان واریز یارانه تیر 94 , تاریخ برداشت یارانه تیر 94

زمان واریز یارانه شهریور ۹۴

پرداخت یارانه نقدی از ابتدای سال جاری وارد فاز سوم هدفمندی شده است. به طوری که دولت بر اساس قانون بودجه سال ۹۴ کل کشور موظف است سقف پرداخت یارانه نقدی را ۳ هزار میلیارد تومان کاهش دهد که این موضوع مستلزم حذف یارانه نقدی ۵٫۵ میلیون نفر است. در همین راستا دولت در فروردین ماه یارانه نقدی حدود ۲۰۰ هزار نفر را حذف کرده است. این ۲۰۰ هزار نفر از ۵ گروه «پزشکان»، «صاحبان صرافی‌ها»، «صاحبان خودروهای لوکس»، «اعضای هیات مدیره بانک‌ها» و «اعضای هیات مدیره شرکت‌های خصوصی» بوده اند. با توجه به سیاست.

گفتنی است در سه ماه گذشته حدود ۶ میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شده اند. که بسیاری از افرادی که یارانه آنها قطع شده است به این موضوع معترض بوده اند که هموطنانی که یارانه آنها قطع شده است تا مدت ۲ ماه پس از قطع یارانه می توانند به سایت http://yaraneh10.ir/prs/ مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

همچنین : بخوانید  آیا لوسیا ویالون نامزد جدید کریستیانو رونالدو است ؟
برچسب ها :