آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

مجری برنامه های تلویزیون هنگام تحویل سال ۹۲

مجری های تلویزیون - کمپ فارسی

خبرگزاری ایسنا: احسان علیخانی، احسان کرمی، نیما کرمی، علی ضیاء، محمدرضا حسینیان، امیر حسین مدرس و محمد سلوکی از جمله مجریان ویژه برنامه تحویل سال تلویزیون در نوروز ۹۲ هستند.عنوان ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سیما، برنامه‌ای با عنوان «فصل نو» است.

این برنامه از بیست‌وششم اسفند در دو بخش پیش از اذان ظهر و بعد از خبر ۱۴ روی آنتن می‌رود. در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه نیز تنها هنگام پخش اذان ظهر و خبر ساعت ۱۴ برای دقایقی پخش نمی‌شود. میهمانانی از اقشار گوناگون دعوت شده‌اند تا در ساعات واپسین سال ۹۱ با هم‌میهنان گفت‌وگو کنند.

این افراد عبارتند از خانواده شهدا بخصوص خانواده‌های شهدای هسته‌ای، جانبازان جنگ تحمیلی، هنرمندان، ورزشکاران، جمعی از نخبگان و کارشناسان در رشته‌های مختلف، روحانیون و چهره‌های مذهبی و سیاسی، سرداران و فرماندهان جنگ، مسؤولان، قاریان قران و … .

ارتباط زنده با شهرستان‌های مختلف در داخل و برقراری ارتباط با عتبات عالیات از دیگر ویژگی‌های این برنامه‌ است.

«دو نیمه سیب» ویژه برنامه تحویل سال ۹۲ شبکه دو، با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی از ۲۶ اسفند هر شب از این شبکه پخش می‌شود.

این برنامه به سفارش گروه اجتماعی شبکه زندگی در قالب جنگ ترکیبی تهیه و پخش آن از تاریخ اعلام شده پس از گفت و گوی ویژه خبری آغاز می شود.

«صد سال به این سال‌ها» عنوان جنگ سال تحویل در شبکه سه سیماست که از ساعت هشت صبح آغاز و در ساعت ۱۶ به پایان می‌رسد.

در این برنامه با رویکرد نشاط و جوانی و با توجه به ماموریت شبکه میهمانان ویژه‌ای دعوت خواهد شد که از آن جمله می‌توان به خوانندگان پاپ و سنتی، کارشناسان و چهره‌های علمی جوان، ورزشکاران و مدال‌آوران المپیک، پاراالمپیک و عرصه‌های جهانی، فوتبالیست‌ها، روحانیون و چهره‌های مذهبی و سیاسی، سرداران و فرماندهان جنگ، مسولان، قاریان قران و بازیگران نام برد.

در این برنامه همچنین ارتباط مستقیمی با مشهد مقدس و کاروان راهیان نور برقرار خواهد شد.

«گفتمان ویژه» برنامه سال تحویل در شبکه چهار سیما با توجه به رویکرد شبکه نگاهی به داشته‌ها و ثروت‌های ملی دارد. علاقمندان می‌توانند این برنامه را از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۶ ملاحظه کنند.

در این برنامه میهمانانی از اقشار مختلف همچون خوانندگان، خانواده شهدای هسته‌ای، هنرمندان، ورزشکاران، جمعی از نخبگان و کارشناسان در رشته‌های مختلف، روحانیون و چهره‌های مذهبی و سیاسی، سرداران و فرماندهان جنگ، مسولان، قاریان قران و … حضور خواهند داشت. همچنین ارتباط با مراکز اورژانس، هلال احمر و هواشناسی از ویژگی‌های برنامه است.

«باغ ایرانی»، برنامه‌ای است که در شبکه تهران ویژه تحویل سال تدارک دیده شده است. این برنامه از لوکیشن‌های متعدد پخش می‌شود و تلاش می‌کند در لحظات سال تحویل فضایی شاد و معنوی برای بینندگان خود فراهم کند.

در این برنامه علاقمندان به دو نوع موسیقی سنتی و پاپ می‌توانند آهنگ‌هایی از خوانندگان محبوب خود را گوش دهند. همچنین برنامه‌سازان آن تلاش کرده‌اند تا از طریق گفت‌وگو با کارشناسان و چهره‌های علمی و فرهنگی فضایی جذاب را فراهم آورند. در این برنامه همچنین حضور چهره‌های شاخص مذهبی، روحانی، بازیگران و هنرمندان نیز در نظر گرفته شده است. همچنین فرماندهان جنگ، خانواده شهدا ، مسؤولان کشوری و لشکری، قاریان قرآن نیز حضوری پررنگ دارند. ارتباط مستقیم با مشهد مقدس و کاروان‌های راهیان نور از آیتم‌های این برنامه است.

در برنامه ویژه تحویل سال شبکه آموزش ارتباط حسنه در خانواده پرجمعیت دنبال می شود. خوانندگان، کارشناسان و چهره‌های علمی، پزشکان برنامه دکتر سلام، وزرای آموزش و پرورش ، روحانیون و چهره‌های مذهبی، بازیگران و هنرمندان ، فرماندهان جنگ ، خانواده شهدا ، قاریان قرآن در برنامه ویژه تحویل سال شبکه آموزش به عنوان مهمان حضوردارند در این ویژه برنامه همچنین با والدین اولین کودکی که بعد از لحظه تحویل سال به دنیا می‌آیند، ارتباط مجازی برقرار می شود. گفتنی است، برقراری ارتباط مستقیم حرم حضرت امام رضا(ع) از جمله بخش‌های این ویژه برنامه است.

شبکه ورزش در برنامه آغاز تحویل سال خود گفت‌وگویی خواهد داشت با ورزشکاران و مدال‌آوران میهنمان، این برنامه تلاش دارد تا با گفتگو با ورزشکاران قهرمان کشور در فضای مفرح نوروزی نگاه جدیدی را در مخاطبان ایجاد کند.

همچنین : بخوانید  داستانهای مستهجن وبلاگ نویس ۱۴ ساله