هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

ویلای رویایی ریحانا در لوس انجلس +تصاویر

خواننده محبوب و موفق دنیای موسیقی با انتشار تصاویری از منزل جدید ۱۲ میلیون دلاری اش میگوید خودم با دیدن منظره های اطراف این ویلا لذت میبرم و باور نمیکنم که صاحب این منزل زیبا هستم.


این خانه جدید و رویایی در لوس آنجلس قرار داردو دارای ۷ اتاق خواب ،۹ حمام و ۲۰ فضای پارک خودروی اختصاصی است . این خواننده جنجالی که اخیرا حواشی زیادی را در زندگی عشقی اش پشت سر گذاشته است در صفحه توئیتر خود مینویسد: من هر روز ساعت ۵:۳۰  دقیقه از خواب بیدار میشوم و منتظر میمانم تا خورشید طلوع کند و اینگونه روز خود را شروع میکنم.
خانه ویلایی مذکور دارای دکوراسیون کرم رنگ زیبایی است که با مبلمان سفید کامل شده است . حیاط مشجر این ویلا و نمای زیبایی از استخری که این خواننده را مجذوب خود ساخته است این منظره را منحصر به فرد جلوه میدهد.
مساحت زیر بنای این خانه حدود ۱۱ هزار فوت مربع است و در دو طبقه بنا شده است. حیاط پشتی نیز ۶ هزار فوت مساحت دارد و مجهز به باربکیو و در قسمت مشجر آن با میز و صندلی تجهیز شده است. او در این خانه جدید با ستارگانی چون هیدی کلوم، سیل و تام برندلی همساه است.
جالب است بدانید این تنها یکی از املاک این ستاره جوان موسیقی است . او اوایل امسال یک خانه بزرگ ۵ خوابه خریده بود که آن را به مادرش هدیه کرد.

همچنین : بخوانید  گران ترین خودروهای کلاسیک +عکس