تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

عشقی که بعد از ۲۲ سال به ثمر نشست +عکس

“ترور وب” ۲۲ سال پیش عاشق همکلاسی اش “کتی کونر” شده بود. آن زمان هردوی آنها در پایه ششم تحصیل میکردند.او نامه ای به “کاترین” نوشت که اکنون زینت بخش مجلس ازدواجشان بود او در نامه نوشته بود:من عاشق تو هستم و میخواهم تو را کنار خودم داشته باشم ، میدانم که “برد” هم عاشق توست خواهش میکنم تصمیم بگیر با کدامیک از ما خواهی ماند و تصمیمت را به من بگو. من بعد از کلاس نزدیک در مدرسه منتظرت هستم تا جواب تو را بدانم.

خانم “کونر “میگوید: من آن روز همانجایی که او گفته بود او را ملاقات کردم و قرار شد با هم دوست باشیم . این اتفاق به سال ۱۹۹۰ باز میگردد.
اما دو هفته بعد از شروع این رابطه کتی عاشق فرد دیگری شد. او حالا میگوید کاش خیلی زودتر از اینها عاقل شده بود و او را در کنار خود پذیرفته بود.
حتی تحصیل در کالج های متفاوت و زندگی در شهرهای مختلف هم ترور را آرام نکرد و در سال  2006 دوباره به شهر کتی بازگشت و با هم رابطه دوستانه ای آغاز کردند و مدتی بعد با هم نامزد شدند.
این زوج عاشق میگویند: نامه دوران مدرسه شان را قاب گرفته اند و در معرض دید همه قرار دادند تا نشان دهند چه مسیر طولانی بین آشنایی و ازدواج آنها قرار گرفته است.

همچنین : بخوانید  مدرسه ای با یک دانش آموز + عکس